خرید لوازم خانگی برقی

خرید لوازم خانگی برقی و 6 نکته مهم درباره آن:

همگام با پیشرفت تکنولوژی و رقابت سرسختانه برندهای لوازم برقی، عواملی مانند افزایش لحظه‌ای قیمت‌های لوازم برقی در کشور، ورود برندهای نوظهور، تنوع بالای انواع لوازم منزل، ورود اجناس غیر اصل به بازار و…، خرید لوازم خانگی برقی را روز به روز مشکل‌سازتر کرده است. اما در این مقاله با 6 نکته کاربردی و ساده آشنا خواهید شد که به شما کمک می‌کنند تا آگاهانه و متناسب با نیاز خود، بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.


1) تعیین بودجه لازم:

اطلاع حدودی از مبلغ لازم به شما کمک بزرگی در برنامه‌ریزی برای انتخاب و خرید لوازم خانگی برقی می‌کند. پیرو این موضوع بهتر است به ترتیب اولویت لیستی از وسایل مورد نیاز تهیه کنید تا برآوردی تقریبی از مبلغ نهایی لازم برای خرید لیست داشته باشید. اگر مبلغ نهایی با مبلغ مورد نیاز شما تفاوت زیادی داشت، می‌توانید موارد کم اهمیت و غیر ضروری را از لیست خرید حذف کرده و موارد مهم‌تر را نیز با نسخه‌های ارزان‌تر جایگزین کنید.

2) حذف موارد غیرضروری:

مراقب باشید تا گول نخورید! درست است که خیلی از لوازم خانگی برقی دارای آپشن‌های غیرضروری هستند که کاربرد چندانی نخواهند داشت. از طرفی ظرفیت بالای برخی وسایل برقی مانند ماشین‌های لباسشویی‌، ماشین‌های ظرفشویی‌ و … برای زوج‌های جوان یا خانواده‌های کم جمعیت هزینه‌ای بیهوده است که با حذف آن‌‌ها می‌توانید مقدار زیادی در هزینه صرفه‌جویی کنید.

3) دریافت ضمانت‌نامه را فراموش نکنید!

پرداخت قیمت‌های نجومی برای جایگزین کردن و خرید دوباره لوازم خانگی برقی برای همه امکان پذیر نیست. از طرفی برخی فروشندگان متقلب و سودجو با بزرگ‌نمایی و افزودن آپشن‌های غیرواقعی روی محصول به دنبال فروش محصولات خود با قیمت بیشتر هستند.

با توجه به این موارد به خاطر داشته باشید هنگام خرید لوازم برقی، حتما ضمانت‌نامه محصول را دریافت نموده تا در صورت خرابی یا مواجه با مشکل، متحمل خسارات و پرداخت هزینه اضافی نشوید.

4) بررسی و توجه به برچسب انرژی:

نمودار مصرف انرژی عبارت است از 7 ردیف فلش که هرکدام به ترتیب از بالا به پایین شامل کمترین میزان مصرف انرژی و بیشترین بازده تا بیشترین میزان مصرف انرژی و کمتین بازده رده‌بندی شدند. هرچه میزان مصرف انرژی محصول موردنظر کمتر باشد، بازدهی بیشتر داشته و هزینه‌های مصرفی کمتری نیز خواهد داشت. از میان تمام لوازم خانگی برقی، به ترتیب یخچال، ماشین لباسشویی، فریزر و ماشین ظرفشویی پرمصرف‌ترین موارد هستند در نتیجه هنگام خرید این موارد دقت بیشتری داشته باشید.

5) چه نوع یخچال فریزری خریداری کنیم؟

لازم است بدانید که یخچال فریزرهای ساید بای ساید دارای بیشترین میزان مصرف انرژی هستند. هم‌چنین بهترین یخچال فریزر‌ها آن‌هایی هستند که فریزر در قسمت پایین دستگاه قرار گرفته است.

طبق گفته کارشناسان رایج‌ترین علت از کار افتادن یخچال فریزرها، باز و بسته شدن مکرر آن‌ها به علت برداشتن آب آشامیدنی خنک است به دنبال همین، هنگام خرید به وجود آب سردکن بر روی درب یخچال دقت نمایید.

6) هنگام خرید جارو برقی به متراژ خانه دقت کنید:

به نظر شما بهترین نوع جارو برقی از نظر کارشناسان لوازم خانگی دارای چه ویژگی‌هایی است؟

طبق گفته کارشناسان، هنگام خرید جارو برقی بایستی حتما متراژ خانه را نیز در نظر بگیرید. آن‌ها جارو برقی‌هایی با توان هرچه بیشتر را بهترین گزینه برای خرید نمی‌دانند بلکه برای رسیدن به بهترین انتخاب باید از فرمول زیر پیروی کرد:

  • متراژ کمتر از 60 متر: جارو برقی با توان 1300 وات
  • متراژ 60 تا 90 متر: جارو برقی با توان 1500 وات
  • متراژ 90 تا 120 متر: جارو برقی با توان 1700 وات
  • متراژ 120 متر به بالا: جارو برقی با توان 2000 تا 2200 وات

خریدی عالی به کمک مشورت با اهل فن:

علاوه بر در نظر گرفتن موارد فوق، گروه لوازم خانگی قائم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا با دریافت اطلاعات کامل محصولات و مشاوره از کارشناسان فروش حاضر در هر سه مجموعه این برند، خریدی عالی و رضایت‌بخش را تجربه کنید.

ما در مجموعه گروه لوازم خانگی قائم نمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

051-33800035

051-33800034